Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Dzierżoniów
Pluskwa - szkodnik atakujący pod osłoną nocy

     autor:
artykuł sponsorowany
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn  
Najczęściej nikt nie ma pełnej świadomości, że taki szkodnik znajduje się w jego domu. Ot, człowiek wstaje rano i zauważa na swoim ciele małe plamki. Chociaż na początku nikt może tego nie skojarzyć, ale jeżeli jest ich naprawdę dużo i wcale one nie znikają, to warto zastanowić się nad tym, czy w domu nie pojawiła się ...pluskwa ze swoimi współbratymcami.
Pluskwa - szkodnik atakujący pod osłoną nocy

Nocny szkodnik

Człowiek dopiero jak przyjrzy się wszystkim pozostawionym śladom, zaczyna drążyć dalej i może zorientować się, że na terenie jego domu zagnieździła się kolonia pluskiew domowych. Bardzo uciążliwych, które najczęściej atakują pod osłoną nocy...człowieka. Nie pokazują się za dnia, dlatego też człowiek na początku nie jest świadom ich obecności.

Pluskwy żywią się ludzką i zwierzęcą krwią, dlatego należy pomyśleć o tym, aby jak najszybciej przeprowadzić odpluskwianie. Jest kilka metod, które ułatwiają pozbycie się tych szkodników z domu. Osoby, które chcą być pewnie ich skuteczności, powinny zdecydować się na profesjonalną firmę DDD. Tylko dzięki nim już niedługo będzie można pozbyć się pluskiew, które lubią małe i zaciemnione miejsca, a także wszelkiego rodzaju szczeliny.

Sposoby na pluskwy

Domowe sposoby na pluskwy są tylko i wyłącznie skuteczne wtedy, jeżeli chodzi o wypranie pościeli we własnej pralce. Tylko że są to szkodniki, które gnieżdżą się również w wielu innych miejscach, trudno dostępnych przy pomocy domowych metod, dlatego faktycznie lepiej poprosić o profesjonalnej wsparcie.

Tego typu firmy stosują różnorodne metody, które dobierane są w sposób indywidualny, biorąc pod uwagę m.in. rozmieszczenie szkodników i ich ilość. Wśród zalecanych metod jest:

  • zamgławianie suchą parą,
  • zamgławianie ULV (zimną mgłą),
  • oprysk ciśnieniowy.

Która z tych metod daje najlepsze efekty? Wszystkie. Jednak do ich wykonania potrzebny jest profesjonalny sprzęt w połączeniu z dobrymi preparatami i umiejętnościami pracowników. Tylko wtedy można być pewnym tego, że uda się pozbyć wszelkiego zagrożenia z powierzchni domowej.


Mro © 2007 - 2024 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl
Dzisiaj
Niedziela 25 lutego 2024
Imieniny
Almy, Cezarego, Jarosława

tel. 660 725 808
tel. 512 745 851
reklama@otomedia.pl